O Nas

  1. Homepage
  2. O Nas

Witaj!

Kim jesteśmy?

Pomagamy znaleźć odpowiedniego opiekuna, lekarza/klinikę weterynarii dla Twojego pupila. Pragniemy pomagać zwierzakom w schroniskach. Wspieramy fundacje pożytku publicznego oraz każdą inicjatywę, której celem jest pomoc dla zwierząt!

Rejestracja

Po utworzeniu konta nasz moderator sprawdzi poprawność wprowadzonych danych i aktywuje Twój profil. Po aktywacji możesz dodać np. zdjęcie w tle, galerię itd. Zachęcamy do dodania zdjęcia profilowego i napisania kilku słów o sobie. Jeśli wykupiłeś jeden z naszych pakietów, Twoje konto zostanie odpowiednio zaktualizowane o dodatkowe funkcje.

Dodatkowy dochód? u nas to możliwe!

Nasz portal to także doskonała forma na znalezienie dodatkowego dochodu, wiele osób szuka opiekuna dla swojego pupila - dzięki nam otrzymasz wiele atrakcyjnych ofert, a udzielając się na forum możesz znaleźć bezpośrednio osobę, która szuka być może właśnie Ciebie!

Liczymy również bardzo na Waszą pomoc, udostępnienie linka na fb czy poinformowanie o nas swoich znajomych to kilka sekund!

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Pamiętaj - za użytkowanie serwisu nic nie płacisz, wykupienie jednego z pakietów, które oferujemy, jest dobrowolne i przeznaczone przede wszystkim dla lekarzy weterynarii, klinik weterynaryjnych oraz innych działalności o charakterze komercyjnym.

Poinformuj najbliższe schronisko!

Tak! Schroniska i Fundacje mają dostęp do wszystkich komercyjnych funkcji serwisu całkowicie za darmo!

Pozdrawiamy!

Ekipa Wyprowadzmipsa.pl

//wyprowadzmipsa.pl/wp-content/uploads/2018/08/b3-3.jpg